WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Karakter Seçimi Aşağıdadır..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..

+52
The Great Khali
ChrisJerichooo
Deuce
chicago made punk
CHRİS JERİCHO!
ChrisJericho
frkan58
Jimmy Wang Yang
Cm_Punk
Jonn Cina
Matt Hardy
Natalya
Candice_Michelle
Maryse Ouellet
john_cena_41
Shelton Benjamin
PauL LoNDoN
Chavo Guerrero
umaga
Torrie Wilson07
Mickie James
Maria
Johncena07
SHEAMUS
Mvp35
MARK HENRY
jtg
Asker_wweci54
Shad
Cm Punk
R-Truth
Heart Break Kid. Shawn
Chris Jericho
Big Show
Rey Mysterio
Kelly Nicole Cobain
Edge34
Matt Hardy35
John Morrison!
Jeff Hardy
Melina41
John Felix Anthony Cena
HBK
Kelly Kelly
Batista
John Cena
emir45
The Undertaker
JeffHardy
EDGE06
Randy Orton
Triple_H
56 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Triple_H
Admin
Triple_H

Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Empty
MesajKonu: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 7:26 pm

Buradan Boş Olan Bir Karakteri Seçin Divaları En Alta Yazıyorum..=
Batista = Batista
Big Show = big show
Boogeyman
Brian Kendrick = Asker_wweci54
Chavo Guerrero = Chavo Guerrero
Chris Jericho = Chris Jericho
Chuck Palumbo
CM Punk = Cm Punk
Cody Rhodes = Cody_Rhodess
Deuce
Edge = UcMe
Elijah Burke
Finlay
Gregory Helms
Hornswoggle
Jamie Noble
JBL
Jeff Hardy = JeffHardy
Jimmy Wang Yang
John Cena = John Felix Anthony Cena
John Morrison = John Morrison!
JTG = jtg
Kane = Heart Break Kid. Shawn
Mr. Kennedy
Lance Cade
Mark Henry = Mark Henry
Matt Hardy = Matt Hardy35
Matt Striker
MVP = Mvp35
Paul London = PauL LoNDoN
R-Truth = R-Truth
Randy Orton = Randy Orton
Rey Mysterio = Rey Mysterio
Ric Flair
Ron Simmons
Santino Marella
Shad = Steve Austin
Shane McMahon
Shawn Michaels = HBK
Shelton Benjamin
Steve Austin = ozgur2707
The Great Khali
Tommy Dreamer
Triple H = Triple_H
Umaga = umaga
Undertaker = The Undertaker
Vince McMahon

Divalar..=
Kelly Kelly = Kelly Kelly
Maria = Maria
Maryse = Maryse Ouellet
Melina
Torrie Wilson = Torrie Wilson07
Lita = Kelly Nicole Cobain
Layla
Candice Michelle = Candice_Michelle
Stephanie McMahon
Natalya = Natalya
Candice Michelle
Mickie James = Mickie James

Lütfen Seçtiğiniz Karakterin Resmini Profil Resmi Yapın...

En son Triple_H tarafından C.tesi Mart 27, 2010 4:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 23 kere değiştirildi
http://wwerpg.forumotions.net
Randy Orton

Randy Orton

Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Empty
MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:51 pm

Tabikide Randy safa bu arada ben bora
EDGE06

EDGE06

MesajKonu: Ben Reyim   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:29 pm

Randy Orton demiş ki:
Tabikide Randy safa bu arada ben bora
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:36 pm

ya Scorpions rey olamazsın rpg hakkın gitti üye ol dediğimde olcaktın
JeffHardy

JeffHardy

MesajKonu: Karakter Seçimi   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:59 pm

Ben JeffHardyim
The Undertaker

The Undertaker

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 10:01 pm

Ben The Undertaker
Triple_H
Admin
Triple_H

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 11:48 pm

Undertaker, Jeff HarDy , Randy Orton Kabul Edildi..

En son Triple_H tarafından Çarş. Mart 24, 2010 1:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emir45

MesajKonu: Rey Mysterio Olmak istiorum   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 11:49 am

Rey MYSTERİO OLABİLİYMİYİM ÜSSTEKİ BENİM ZATEN WALLA Question Question Question Question
John Cena

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 12:32 pm

John Cena Tabikide Smile
Batista

Batista

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:31 pm

Batista olur mu

En son Batista tarafından Salı Mart 23, 2010 4:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kelly Kelly

Kelly Kelly

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 2:55 pm

Kelly Kelly ( I Love RKO )

En son Kelly Kelly tarafından Ptsi Nis. 12, 2010 7:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 2:58 pm

Shawn Michaels ( HBK ) olabilir miyim ? Smile
johncena
Misafir

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 3:49 pm

Ben Önce John Cena Dedim Olaibilirmiyim ?
johncena
Misafir

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 3:50 pm

Ben Önce John Cena Dedim Olaibilirmiyim ? Bir de Kayıt Oluyorum Admin Kayıt Adım JohnCena44 ok Wink
johncena
Misafir

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 3:52 pm

Pardon Kayıt adım reymysterio44
John Felix Anthony Cena

John Felix Anthony Cena

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:24 pm

Admin Kaydoldum John Cena Olabilrmiyim ? İlk Ben Söyledim !! O Olmazsa da Edge Olabilir miyim ?
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:48 pm

Shawn Michaels ( HBK ) diye de ilk bn söledim .. Şimdiden sölim Wink
John Felix Anthony Cena

John Felix Anthony Cena

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:11 pm

Bende İlk Cena Dedim Admin Cena Olabilir miyim ??
John Felix Anthony Cena

John Felix Anthony Cena

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:15 pm

Ben John Cena Wink
Melina41

Melina41

MesajKonu: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:36 pm

ben john cena olmak istiyorum
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:36 pm

ayberk inki kabul edildi arkadaşıma ayırrdım demiştim ve geldide
John Felix Anthony Cena

John Felix Anthony Cena

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:51 pm

Admin Ben Olabilir miyim !!! Cena Boş..
Melina41

Melina41

MesajKonu: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:52 pm

cena benim
John Felix Anthony Cena

John Felix Anthony Cena

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:52 pm

john cena41 Benim Cena Listeye Bak Bir Wink
Triple_H
Admin
Triple_H

MesajKonu: Geri: Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..   Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin.. Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:53 pm

Kabul Edilenler Yazılmıştır...

Karakterler..Hangi Karakter Olmak İstiyosanız Aşağıya Yazın Aşağıya Yazın Onay Bekleyin..
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» Maç Başvurularını Buraya Yazın Onay Bekleyin...!
» 24.03.2010 Maçlar... Ve Hangi Kemer İçin Kapışılacağı...
» Karakter Resim
» !! Tag Team Olmak İsteyen Varmı Son Çağrı !!